Yenilenen Ürün Kataloğumuzu

İNCELEYİN !

Bizi arayın.

+90 (212) 520 57 75

Biz kimiz?

10 yıllık piyasa tecrübesi ve birikimlerini 2013 yılında Formplas Otomotiv ve Plastik Sanayi adı altında buluşturan firmamız, faaliyetlerine ilk olarak İstanbul'un Fatih ilçesinde 300m2'lik imalat atölyesinde başlamıştır.

Firmamız ürün kalitesi, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyetine verilen öncelik sayesinde kısa sürede sektörte kendine önemli bir yer edinmiş ve ilerleyen zamanlarda ürün portföyünün artması, faaliyet alanlarının genişlemesi ile 2020 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi bölgesinde 1500m2 kapalı alana sahip tesise taşınmıştır.

Üretimlerimiz içerisinde ağırlıklı olarak Tır, Kamyon, Otobüs ve Treylerler gibi araçların aydınlatma ve sinyalizasyon lambaları yer almaktadır. Genç, dinamik ve uzman kadrosu ile bugün ürünlerimizin yaklaşık %60'ını yurtdışına ihracat etmekteyiz.

Formplas Otomotiv daima yenilik, kaliteli üretim anlayışı ve istikrarlı fiyat politikası ile müşterilerinin sadakatini kazanmanın haklı gururu içerisindedir.

Sektörde aranılan marka olmayı kendine misyon edinen firmamız değerli iş ortakları ile birlikte hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyon

Vizyon

Whatsapp ile İletişime Geç